Teknik Özellikler | Aksesuarlar | Dökümanlar | Video

TM-T88V-i

Kolay kullanım
Epson TM-T88V-i kullanıcılara sürücüye ihtiyaç duymadan doğrudan tablet PC veya diğer mobil cihazlardan rahat ve kolay bir fiş baskısı sağlar, bu nedenle ihtiyaç duyacağınız tek şey bir LAN veya WLAN bağlantısıdır. Aslında TM-T88V-i ile popüler bir web tarayıcı kurulu her cihazdan çıktı alabilirsiniz.
Akıllı işlevsellik
ePOS-Print adlı eşsiz, entegre bir akıllı özellik kullanılarak TM-T88V-i, Safari®, Chrome™, Internet Explorer® ve standart Android tarayıcı gibi HTML 5`i destekleyen tarayıcılarla doğrudan iletişimin yanı sıra, web uygulamalarından XML komutları alabilmektedir. Bu da TM-T88V-i`yi sipariş almak için tablet PC veya cep telefonu kullanan restoranlar, oteller ve barlar için ideal kılmaktadır. Üstelik kullanıcılar yazıcı ayarlarını değiştirmeden uygulamalar arasında geçiş yapabilir ve yazıcı ayarlarını mobil cihazlardan değiştirebilir.
Bağlı cihazları denetleyin ePOS-Print`in XML komutları olarak gönderilen başlıca tüm ESC/POS fonksiyonlarını tanıma yeteneği sayesinde TM-T88V-i, kasaların yanı sıra sipariş çıktısı veren mutfak yazıcıları gibi, kablolu veya kablosuz UIB arayüzlü ek yazıcıları da denetleyebilmektedir.
Güvenilir, kolay servis ve bakım
TM-T88V-i, uygulaması ve bakımı maliyet açısından tasarruflu, istikrarlı bir sisteme ihtiyaç duyan işletmeler için idealdir. Güncellenecek sürücülere veya bir PC ya da sunucuya sabit bir bağlantıya ihtiyaç duyulmadığı için, servis ve sorun tespiti ve giderme işlemi basittir. Buna ek olarak daha az ekipman parçası, daha az güç tüketimi, başka bir deyişle fatura tutarlarının ve çevresel etkinin azalması anlamına gelir.
Gri ton baskı
TM-T88V-i, gri tonlu yazdırma gibi ilave bir avantaja sahiptir. Bu da kullanıcıların çıktılarına logo ve resim eklemesine imkan vererek müşterilerin etkileşeceği fiş ve materyaller yazdırırken ekstra pazarlama fırsatları sağlar.