Teknik Özellikler | Aksesuarlar | Dökümanlar | Video

EPSON TM-L90 LINER-FREE

Standart ve arkası yapışkanlı kağıt kullanır
Astarsız TM-L90 hem standart termal fiş kağıdı hem de NCR astarsız etiket kağıdıyla çalışabildiğinden kullanıcıların fiş ve sipariş etiketleri için sadece bir yazıcı modeline sahip olmaları yeterlidir. Tek bir modelin kullanılması servis ve destek maliyetlerini azaltıyor ve birçok modelin yedek stokunu tutma ihtiyacını ortadan kaldırıyor.
Ortamlar arasında kolay geçiş
Astarsız TM-L90, 40 ve 80 mm kağıt genişlikleriyle uyumludur. Yazıcı kağıt genişliğini otomatik algıladığından kullanıcılar uygulama değiştirmeden ortamlar arasında çabuk ve kolaylıkla geçiş yapabilirler.
Kağıt tasarrufu
Yazıcının siyah işaretli ortam sensörü, fişi yapışkan bölgeleri arasından kesilmesini sağlıyor. Bununla birlikte, Astarsız TM-L90 yapışkan bölgelerinden kesecek şekilde de ayarlanabiliyor, bu ise kağıt tasarrufu sağlıyor. Kağıt tüketimini daha da azaltmak için, otomatik üst marj azaltma işlevi otomatik kesmeden sonra baskı devam ederken mevcut fişi kesmeden önce sonraki fişin üst kısmını basıyor.
Faturaları ve çevresel etkiyi azaltır
Güç tasarrufu sağlayan Astarsız TM-L90, Epson`un PS180 güç kaynağıyla birlikte kullanıldığında ENERGY STAR onaylıdır.
Esnek kurulum
Kullanıcılar, dikey, yatay ve duvara monte (isteğe bağlı köşebentle) kurulum seçeneklerinden yararlanarak yazıcıyı en uygun konuma yerleştirebilirler.